Haberler

''Gelecek için Yelken Açıyoruz'' ekibi Yolculuğu Tamamladı.

İklim değişikliğine dikkat çekmek amacıyla 22 Nisan'da Hopa limanından yola çıkan ''Gelecek için Yelken Açıyoruz'' ekibi Karadeniz, Marmara, Ege ve Akdeniz'i geçerek Hatay'ın Arsuz ilçesinde yolculuğunu tamamladı.

24 Mayıs 2022

Yarımada Spor Oyunları Çeşme'de Düzenlenecek.

Çeşme Belediyesi'nin ev sahipliğinde bu yıl 16'ncısı düzenlenecek olan Yarımada Spor Oyunları 23-29 Mayıs tarihlerinde yapılacak.

22 Mayıs 2022

eSailing Nations Cup için Başvurular Açılmıştır.

Türkiye Yelken Federasyonu ve Dünya Yelken Federasyonu (World Sailing) iş birliği ile yapılacak Türkiye eSailing Şampiyonası'nda heyecan başlıyor.

22 Mayıs 2022

TCG Nusret Müze Gemisi, Ziyaret'e Açıldı.

Çanakkale Deniz Savaşı'nın kazanılmasında büyük payı olan Nusret Mayın Gemisi'nin anısını yaşatmak üzere 2011'de Gölcük Tersanesi'nde aslına uygun inşa edilen TCG Nusret Müze Gemisi, ziyarete açıldı.

19 Mayıs 2022

Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'mız Kutlu Olsun

Atatürk'ün Kurtuluş Savaşı'nı başlatmak için Samsun'a çıkması; Atatürk'ün sembolik doğum günü

18 Mayıs 2022

Uluslararası Denizci Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

Uluslararası Denizcilik Örgütü'nün (IMO) en yüksek yönetim organı olan IMO Meclisi, düzenlenen IMO 32. oturumunda 18 Mayıs'ı Uluslararası Denizci Kadınlar Günü olarak belirleyen kararı kabul etti.

18 Mayıs 2022

Yabancı Turistleri Artık Türk Firmaları Taşıyor.

Miray Cruise Line'a ait M/V Gemini gemisi ilk seferine çıktı.

17 Mayıs 2022

Atilla ve Tolga Gökova İlk Duo (İki Kişilik) Türkiye Turu Rekoru'nu Kırdılar

İlk Duo (iki kişilik) Türkiye Turu Rekoru için Artvin/Hopa Limanı'ndan start alan Atilla ve Tolga Gökova 16 Mayıs Pazartesi günü saat 03:54'te İskenderun Limanı'na ulaştılar.

17 Mayıs 2022

DFDS, Mavi ANLAŞMA'ya imza attı.

Trieste & Monfalcone Limanları'na yanaşan ve demirleyen gemilerden kaynaklanan hava kirletici emisyonların azaltılmasına yönelik Gönüllülük Anlaşması, Trieste'de imzalandı.

17 Mayıs 2022
StatCounter