SETUR KALAMIŞ MARİNA
25 Kasım 2010, 22:36 5

SETUR KALAMIŞ MARİNA

İstanbul'un en güzel koylarından Kalamış-Fenerbahçe'de Türkiye'nin ve Setur Marinaları'nın en büyüğü...

Setur Kalamış ve Fenerbahçe Marinaları'nın herhangi bir kritik yaklaşım özelliği yoktur. Marina içinde derinlik azami 6.5 metredir ve tonoz döşeli olduğu için demir atılmaz. Mavi bayrak taşımakta olan Setur Kalamış ve Fenerbahçe Marinaları'nda palamar botu ile hizmet verilir. Çekek sahasında marina tarafından üstlenilen, yatların karaya çekme, denize indirme ve alt yıkama hizmetlerinin yanısıra her türlü kışlama ve bakım hizmetlerini marina dahilinde faaliyet gösteren diğer işletmelerden almak mümkündür.Marina içindeki atölyeler tarafından gerçekleştirilen bakım/onarım işlemleri arasında boya uygulama ve bakımı, osmosis koruma ve tedavisi, pasta, vernik, epoxy - polyester işleri, yelken, branda, kışlık örtü, bimini, sprayhood imal ve onarımı, her tür ana makina, jeneratör ve dıştan takma onarımı, torna işleri, ahşap güverte ve mobilya imal ve onarımı ile elektrik ve elektronik ekipman tamir, montaj ve bakımı sayılabilir.

İletişim Bilgileri
Adres : Münir Nurettin Selçuk Cad. Kalamış / İstanbul
Telefon : 0216 346 23 46
Faks : 0216 346 16 56

Henüz yorum yazılmamış!

Yorum Yaz

500 adet karakter kaldı

Millilerimize Başarılar Diledi

14 Aralık 2021

T.C. Muskat Büyükelçisi Ayşe Sözen Usluer millilerimizle bir araya geldi.

DouChallenge4Seas projesi Hazırlıkları başlıyor.

31 Mart 2022

Tolga Pamir, Haziran ayında planladığı ikinci Türkiye Turu'nda ekibi olmak için başvuran 15 kadın aday arasında ön elemeyi geçen Sevda Ersezer ve Gamze Çelikyılmaz' ile birlikte İtalya'ya gidiyorlar.

SETUR AYVALIK MARİNA

25 Kasım 2010

Setur Ayvalık Marina; kuzey Ege'de sakinlik arayanların uzun süre kaldığı, kuzey-güney seyirlerinin vazgeçilmez durak noktasıdır.

StatCounter